Przetłuszczanie włosów a odpowiednie działania

od jakiegoś czasu mam problem z włosami, do tej pory było w porzadku ale zaczęły sie przetłuszczać. Myje włosy co 2 dzień , nie nakładam na nie nic tylko suszę suszarka i po 1 dniu widać ze sie przetłuszczaja. Co moze być tego przyczyna ? czego mam unikać w diecie i jaki szampon lub preparat zastosować aby problem zniknął ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określic najbardziej odpowiednie postępowanie.