Przewlekłe stany zapalne części dystalnej

Prosze o wyjasnienie wyniku gastrologi. Przelyk przewlekle stany zapalne w czesci dystalnej. Linia Z szeroki pas blony sluzowej o typie gruczolowym wedrujacy powyzej lini Z na wysokosci ok 1cm-ocena ograniczona-duza ilosc włoknika. Rozwor przelykowy w inwersji sr. 20mm . W zolodku tresc zolciowa , zastoinowa. Blona sluzowa calego zoladka intensywnie zaczerwieniona , granulacja blony sluzowej odzwiernik obrzekniety . Opuszka dwunastnicy o przekrwionej obrzeknietej blonie sluz.test urezowy

Witam
opis sugeruje znaczne zapalenie przełyku i stan zapalny błony śluzowej żołądka.
Jaki jest wynik testu ureazowego, ponieważ nie dokończyła Pani przepisywać wyniku.
Wskazane w obecnej sytuacji jest leczenie przeciwzapalne omeprazolem lub pantoprazolem, a jeżeli test ureazowy jest dodatni - dodatkowe leczenie eradykacyjne antybiotykami.
Konieczna wizyta u lek. rodzinnego

pozdrawiam!