Przewlekłe stany zapalne pochwy

Witam, mam ciagle stany zapalne pochwy. Ostatnio leczona antybiotykiem (doxyc)wraz z mezem (po wyniku wymazu z pochwy- jakies 3 bakterie,nieprzyjemny zapach trwajacy do teraz ). Bylo ok do momentu kolejnego stosunku i znowu ten paskudny zapach, zadnego swedzenia, mleczne uplawy, nie sa serowate. takie mleko po prostu. hmm juz nie wiem co mi dolega. Aha i wynik z tego rozmazu PAP II p. Biore od roku Visanne na endometrioze.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą świadczyć o nawrocie infekcji. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.