Przewlekle zapalenie szyjki macicy z dysplazją nabłonka

Witam. Proszę o interpretację mojego wyniku. 1.przwlekle zapalenie szyjki macicy z dysplasa nabłonka wielowarstwowego płaskiego dużego stopnia. 2.drobne fragmenty błony śluzowej trzonu macicy oraz fragmenty dydplastyczne nabłonka wielowarstwowego płaskiego. 3.drobne fragmenty błony śluzowej trzonu macicy oraz fragmenty dydplastycznego nabłonka wielowarstwowego płaskiego. Czy z takim wynikiem mogę czekać miesiąc. Pani doktor mówiła że jak najszybciej muszę mieć operacje. Czy to już rak?

Lek. Tomasz Budlewski

wynik nie wskazuje na raka konieczny jest zabieg aby móc dokładnie zdiagnozować.