Przyczyna zawrotów głowy u 43-letniej kobiety

Dzien dobry Mam 43 lata . zawroty glowy mam od kilku lat, jednak wczesniej byly one niewielkie i rzadko wystepowaly . ostatnio bardzo sie nasilily , towarzysza im nudnosci i czasami bole glowy. lekarze stwierdzili lagodne polozeniowe zawroty glowy, mam lekarstwo polvertic, ktore zazywam od kilku dni, jednak ciagle brak poprawy, a nawet pogorszenie . co moze byc przyczyna

Przyczyn zawrotów głowy jest wiele i nikt przez internet Pani nie zdiagnozuje. Betahistyna nie działa od razu na efekty jej działania trzeba poczekać kilka- kilkanaście dni.
W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...
Ważne są też inne informacje jak np. choroby dodatkowe, choroby w rodzinie, przyjmowane leki itd.