Przyczyny podkrążonych oczu

Mam podkrążone oczy odkąd pamiętam - od dzieciństwa. Czy to taka uroda czy jakaś choroba ciągnie się za mną co najmniej dekadę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany objaw może mieć wiele przyczyn. Niektóre z nich to alergia, astma, anemia, zmęczenie czy problemy z wątrobą. Nie można wykluczyć genetycznego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się n a wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.