Przyczyny spuchniętej kostki a badanie krwi
Od roku mam spuchnieta kostke raz boli raz nie jednak caly czas jest spuchnieta. USG wykazalo ze nie ma plynu rezonans tez ok (byl robiony juz rok temu) teraz bola mnie piety i kolana i kostka w okolicy nadgarstka do tego pachwina i mam powiekszone wiezy chlonne na glowieWyniki krwi czy moge prosic o opinie? EU% 46,5 % 45,0 — 70,0 NEU ↓ 2,38 K/µl 2,50 — 5,00 LYMPH% 39,4 % 20,0 — 45,0 LYMPH 2,01 K/µl 1,50 — 3,50 MON% ↑ 10,9 % 1,0 — 10,0 MON 0,56 K/µl 0,05 — 1,95 Odczyn Biernackiego 8,0 mm

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Badania te należy odnieść do całkowitej morfologii. Te parametry nie wykazują nieprawidłowości.