Przyjmowanie leków na nadciśnienie a operacja powiększenia piersi

dzien dobry chce sie zapytac czy jest mozliwy zabieg powiekszenia piersi gdy biore tabletki na nadcisnienie

Witam.
Tak, oczywiście. Z tym, że nadciśnienie musi być dobrze kontrolowane (czyli najlepiej w granicach zalecanych wartości docelowych) tak aby lekarze kwalifikujący Panią do zabiegu nie mieli zastrzeżeń.
Natomiast przeciwwskazaniem do planowego zabiegu jest nieustabilizowane, chwiejne, nadciśnienie z wartościami przekraczającymi zalecane normy.
W takiej sytuacji najpierw należy ustabilizować ciśnienie a dopiero potem można poddać się zabiegowi.