Przyjmowanie tabletek Primolut-Nor w celu przyspieszenia miesiączki

Witam. Pani Doktor zapisała mi tabletki primolut nor w celu przyspieszenia miesiączki. Cykle mialam regularnie, jednak okres wypadal mi w trakcie wakacji. Zarzyłam 3 tyko 3 tabletki i Pani Doktor kazala mi je odstawic ze względu na zlą reakcje na te tabletki. Moje pytanie jest takie czy dostane miesiaczke w terminie czy moze mi sie ona opoznic lub przyspieszyc jesli tak to i ile? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

bardzo ciężko jest to przewidzieć w tym momencie. Ewentualnie lekarza ginekolog po badaniu lekarskim będzie mógł coś więcej powiedzieć. Nie sądzę, aby 3 tabletki bardzo wpłynęły na miesiączkę, ale nie można tego na 10% stwierdzić.