Przyklejenie nowego plastra antykoncepcyjnego a postępowanie

Witam, w ciagu 24h odkleil mi sie plaster antykoncepcyjny i przykeilam nowy, wiem ze dzien zmiany plastra sie nie zmienia ale skraca sie wtedy cykl 4tygodni do 3 czy po prostu wziac plaster z nowego opakowania ? Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, plaster wymaga zastąpienia nowym zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce leku.