Przytkanie ucha w 32. tygodniu ciąży

Witam. Mam 29 lat, jestem w 32tyg ciąży. Od kilku miesięcy przytykalo mi się prawe ucho. Wypicie kawy czy przechylenia głowy pomagalo. Trzy dni temu w nocy obudził mnie szum i pisk w tym uchu. Uczucie pelnosci i niedosluch. Laryngolog stwierdził że ucho i zatoki są czyste ale badania audio wypadły niekorzystnie. Diagnoza to nagła utrata słuchu z nieznanych przyczyn. Zapisał leki sterydowe przeciwzapalne i p.wirusowe na zażywanie których ginekolog nie wyraził zgody. Co robić?

Witaj !

W takich sytuacjach to Ty musisz wziąć na swoje barki decyzję znając zagrożenia i realne korzyści z leczenia.

Trudno pomóc w takiej sytuacji, nie znając nawet badania słuchu.

Powodzenia !