Przytycie i zmiany nastrojów a wyniki badań tarczycy
dzien dobry z tej strony katarzyna mam takie zapytanie tsh 0.976 ft4 0,81 usg tarczyca o prawidłowej echogenicznosci prawy płat 12/19/40 mm lewy plat 10/`3/47 ciesn 2,5 wypadaniewlosow przytylam 10 kilo sennosc rozdraznienie zmiany nastrojow do tego ucisk po lewej stronie od mostku w dol i po prawej stronie przez watrobe do pachwiny chcialam zaznaczyc ze jestem nosicielem wirusa zoltaczki typu p mam pytanie co to moze byc pani endykrynolog powiedziala ze to zapalenie tarczycy wyslala mnie

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Na podstawie podanego opisu i przedstawionych badań można podejrzewać występowanie niedoczynności tarczycy, natomiast pani dr endokrynolog podejrzewam, że chce się upewnić w sensie przyczyny jej wystąpienia, dlatego wysłała Panią na dodatkowe badania. Proszę po wykonaniu wszystkich badań wrócić do lekarza endokrynologa w celu dokończenia procesu diagnostycznego i włączenia ewentualnego leczenia. Niestety nie skończyła Pani opisu co uniemożliwia dokładniejszą poradę.