Pulsowanie żyły w głowie między skronią a końcówką ucha

Mężczyzna, lat 18 Sopot. Przez cały dzisiejszy, co 2-3 minuty, pulsuje mi żyła(?) w głowie; między skronią a końcówką ucha. Nigdy się z czymś podobnym nie spotkałem. Pulsowanie jest czasem dość intensywne. Zaraz po nim czuję mały ucisk w tym miejscu. Odczuwam ją cały czas i gdy dotknę skroni mam wrażenie, że żyłę mocno zaciskam.Mam wrażenie, że jest mocno powiększona.Nie ma innych objawów, nawet zewnętrznych.

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie nic stwierdzić. Może są to napięcie bóle głowy, może nadciśnienie. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.