Rak żołądka z przerzutami do wątroby

witam dzisiaj dr onkolog bezposrednio powiedziala mojej mamie ze tata ma raka i ona juz nic z tym nie zrob nawet chemi nie da ani nic. dodam ze tj rak zoladka z przezutem do watroby czy to oznacza ze juz kompletnie nic sie nie da zrobic i poprostu tata ma czekac na smierc ? czy jeszcze w jakis sposob da sie pomoc? tata ma anemie czy on moze z tej anemi jeszcze wyjsc zeby pozbyc sie tego raka czy juz nie ma zadnych szans ? bardzo prosze o odpowiedz .

Dalsze mozliwe postepowanie zależy od stanu ogolnego chorego, od typu nowotworu i stanu zaawansowania, mozliwe, że te czynniki w sytuacji Pana ojca wskazują, że rzeczywiście nie ma mozliwosci leczenia przyczynowego. Zawsze jest jakaś możlwośc ulzenia w cierpieniu