Regularne miesiączki, bolesność podbrzusza u 21-latki

Witam. Zawsze miałam regularny okres, długość cyklu to 25-26 dni. 18.09.2015 powinnam dostać okres. Aczkolwiek spóźnia się on już 8 dzień. 20.09.2015 zrobiłam test ciążowy popołudniu i wyszedł negatywny. Dzisiaj 25.09.2015 rano powtórzyłam test i znów był negatywny. Jednocześnie odczuwam bóle podbrzusza. Jestem 21 letnią kobietą, która nigdy na nic nie chorowała, nie mam problemów hormonalnych, dlatego się niepokoje. Bardzo proszę o radę co może być przyczyną.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu mogę jedynie wymienić najczęstsze przyczyny: zaburzenia hormonalne, ciążą, znaczna utrata masy ciała. Jeżeli okres nadal nie wystąpi prosze skontaktować się z ginekologiem.