Resekcja tarczycy a wynik badania histopatologicznego

Jestem po całkowitym wycięciu tarczycy. Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego. Badanie nr 1 Rodzaj materiału: biopsja Okolica: tarczyca płat lewy Rozpoznanie kliniczne: wole guzowate Wynik badania: Nodulus colloide [M-71620]. Nadesłano guzek 1 x 0,5 cm, Przebadano w cał. l bl. Badanie nr 2 Rodzaj materiału: oper. Okolica: tarczyca Rozpoznanie kliniczne: wole guzowate Wynik badania: Struma colloides nodosa [M-71624]. Thymus ectopicus. Nadesłano 2 płaty tarczycy o łączne

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety opis nie jest skończony. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.