Rezonans magnetyczny klatki piersiowej wykrycie przyzwojaka
Czy da się robiąc badanie rezonansu magnetycznego klatki piersiowej wykryć np. w śródpiersiu przyzwojaka?. Można w Polsce wykonać rezonans magnetyczny klatki piersiowej?. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Tran a promieniowanie
Promieniowanie radioaktywne może wpłynąć na powstanie nowotworów. Okazuje się jednak, że tran może hamować rozwój raka. Obejrzyj film i dowiedz się, więcej o zależności między tranem a promieniowaniem.
Witam serdecznie,
W każdej Pracowni MRI w Polsce można wykonać badanie MRI klatki piersiowej. Badanie MRI klatki piersiowej służy do diagnostyki chorób klatki piersiowej, w tym także śródpiersia.
Pozdrawiam.