Rokowania przy nowotworze złośliwym jelita grubego

Witam. 3 miesiące temu moja mama miała operacje raka jelita grubego, okazal się zlosliwy.Rana po operacji nie zagoila się, tylko na niej zrobiła się narosl z ropa i okazało się, że to rak i nic już nie da się z tym zrobic. Nie będą tego operowac. Kazano nam tylko zmieniac opatrunki i przy tym starać się wyciskac te rope, ewentualnie hospicjum.Mama od dwóch dni wymiotuje Ile mama może przeżyć w takim stanie . Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie można określić tak na prawdę długości przeżycia przy takich czynnikach. Zapewne nikt nie może odpowiedzieć na Pani pytani ponieważ nikt tego nie wie. Proponuję skonsultować się jeszcze może z innym onkologiem.