Ropna zmiana w jamie ustnej

Witam. Mam problem. Otóż przy języczku, w jamie ustnej pojwiła się kilka dni temu zmiana wyglądająca na ropną. Wcześniej miałem bielszą na tkance okalającej migdał jednak zniknęła po płukaniu propolisem. Aktualna boli przy przełykaniu, powoduje uczucie ciała obcego, po dotknięciu językiem pojawia się metaliczny posmak. Towarzyszy temu nieprzyjemny zapach z ust. Języczek samoistnie odchyla się od zmiany. Załączam zdjęcie jamy ustnej. Proszę o odpowiedź https://zapodaj.net/1c96f4bb7be0f.jpg.html

Lek. Katarzyna Szymczak

Zmiana wygląda na afte. Proszę spróbować posmarować zmianę preparatem dostępny m bez recepty.
Pozdrawiam