Rozmazany obraz u osoby nerwowej

mam takie pytanie , od ok 2 lat cos sie ze mna dzieje. gdy cos czytam ksiazke gazety itp. potem patrzac na sciane widze litery. gdy wykonuje cos w pozycji siedzacej gdy podniose głowe mam delikatnie rozmazane co to moze byc mialam dwa rezonansy - wyszły dwie blizny nie grozne podobne stare z przed kilku lat . w ciemnosci mam kropeczki w oczach. dodam ze jestem strasznie rerwowa . co mam robic .prsze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w pierwszej kolejności proszę się udać do lekarza okulisty w celu wykonania bardzo dokładnego badania i ewentualnych badań dodatkowych. Pozdrawiam.