Rozmiar penisa po zabiegu usuwania stulejki

Dzień dobry, mam problem z rozmiarem mojego prącia. Przed zabiegiem usuwania stulejki, plastyki napletka, miał on ok. 10cm myślałem że gorzej być już nie może, ale raz że będe miał powtarzany zabieg to jeszcze mój penis ma teraz 7/8cm mówię tutaj o rozmiarach w czasie wzwodu. Czy ten rozmiar po operacji może być przyczyną tego że pierścień uciska trochę bardziej niż przed operacją.. Błagam o pomoc, już powoli tracę nadzieje że wszystko będzie normalnie.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne badanie lekarskie aby moc sie wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać sie do lekarza wykonującego zabieg. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty