Rozpoznanie guza po jego usunięciu

Witam, po usunięciu guza śr. 1,5 cm rozpoznanie brzmi: naveus pigmentosus compositus et neurofibroma. Bardzo proszę o rozszyfrowania co się dokładnie kryje pod łacińską nazwą. Czy jest to już rozpoznanie neurofibromy i czy poza obserwacją skóry powinnam udać się do innego lekarza poza chirurgiem, bo do tej pory nie jest to dla mnie jasne.
Lek. Tomasz Budlewski

Tłumaczenie powyższej zmiany brzmi: znamię barwnikowe złożone i nerwiako-włókniak. Powyższe rozpoznanie nie upoważnia do stawienia rozpoznania neurofibromatozy. Proponuję udać się do lekarza neurologa, który na podstawie badania i ewentualnie badań dodatkowych może postawić takie rozpoznanie.