Naevus pigmentosus compositus

Witam. Otrzymałam wynik badania mojego dziecka po wycięciu pieprzyka w okolicach pępka. Rozpoznanie kliniczne: Znamię barwnikowe Rozpoznanie histopatologiczne: Naevus pigmentosus compositus. Excisio completa Co to oznacza i czy dalsze leczenie jest konieczne. Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik to znamię barwnikowe złożone. Zmiana została usunięta w całości. Nie ma potrzeby dalszego leczenia. Opisana zmiana to zmiana łagodna.