Naevus melanocyticus compositus praecipue dermalis verrucosus w wyniku badania histopatologicznego

Otrzymałem taki wynik badania histopatologicznego: "Naevus melanocyticus compositus praecipue dermalis verrucosus. Excisio completa." Co oznacza ten wynik ? Czy coś trzeba to dalej leczyć ?
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, wynik opisuje rodzaj znamienia, które zostało usunięte w całości. Rozpoznanie to: znamię melanocytarne ( wywodzące się z komórek barwnikowych skóry) złożone brodawkowate . Wycięte całkowicie. Nie musi Pan już nic z tym robić. Pozdrawiam