RTG stawu biodrowego 42-latka
Drobne zwapnienie w okolicy górnej krawędzi prawej panewki,poza tym stawy biodrowe bez zmian.(RTG stawu biodrowego AP obu)

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi drobne zwapnienie w okolicy górnej krawędzi panewki stawu biodrowego. W celu szczegółowej interpretacji konieczne jest zestawienie wyniku badania z objawami klinicznymi. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.