Rwący ból rąk, nóg i ramion

Witam!! Mój problem polega na rwącym bólu rąk,nóg oraz ramion.Ból ten zazwyczaj jest punktowy.Raz rwą mnie palce u rąk raz okolice łokcia,raz ramię.Poza tym jest mi stale zimno,w nocy czasami budzę się i trzęsę-trwa to ok 5 min.Bardzo proszę o odpowiedz co ewentualnie mogło by to być.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane z infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.