Ryzyko ciąży a wyniki FT3 i FT4

czy jest możliwość zajscia w ciąże, przy peknietej prezerwatywie (brak wytrysku)?mam problem z tarczycą od urodzenia, od kilku lat niepoprawne wyniki tsh,ft3,ft4 i progesteronu (przyjmuje duphaston) dlatego okres mam czasem co 2 miesiące, lub co 3 tygodnie - jest kiedy chce. kupilam Ellaone i pozostały mi 2 dni żeby zażyć? za mala dawka progesteornu-dawka ellaone moze ja podwyzszyc i zamiast naprawic sytuacje moge ja popsuc, za malo czasu aby pojsc do lekarza. co zrobic w tej sytuacji ?

Piotr Pilarski

Ryzyko ciąży istnieje jednak jest niskie ponieważ ma Pani nieregularne cykle jednak nie można wykluczyć iż w momencie współżycia nie miała miejsce owulacja. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.