Ryzyko ciąży po dotykaniu ręką ze spermy przez ubranie

Witam. Na kocu było nasienie. zdjęłam ten koc i poszłam spać (koc lezał na podłodze) a spać poszłam w cienkich galotkach i koszulce. byly to dni plodne, jak duze ryzyko ciąży? 2. reką z nasienie chłopak dotykał mnie przez spodnie, jak duże ryzyko? prosze o szybkie odpowiedzi. (niewiadomo czy było nasienie na reką, ale zakladając w najgorszym przypadku) prosze o pomoc.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sugeruję poczytać trochę na temat fizjologii kobiety i zaczerpnąć nieco z edukacji seksualnej... W powyższych sytuacjach zapłodnienie nie jest możliwe.