Ryzyko ciąży po pettingu w 27 dniu cyku

Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze w przypadku pettingu w 27 dniu cyklu (cykle nieregularne) mialam wtedy sluz nieplodny, kremowy. Robilam partnerowi dobrze reka i ustami, ale w pewnym momencie mialam wrazenie, ze dostalam okres i wlozylam palce do pochwy, aby to sprawdzic Nie wycieralam przed tym reki. Nie doszlo do wytrysku, ale na palcach moglam miec oprocz sliny rowniez preejakulat. Chlopak nie mial wytrysku od ponad tygodnia przed tym wydarzeniem. Jest 32 dzien a nadal okresu nie mam...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje - nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Miesiączka powinna się pojawić w ciągu kilku najbliższych dni. Jeśli nie wystąpi, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.