Ryzyko ciąży podczas stosunku w 8 dniu cyklu

Witam mam 43 lata cykle regularne co 28 dni uprawialam seks w 8 dniu cyklu nie było sluzu jakie ryzyko ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. Nie da się go jednak określić w wartościach liczbowych. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.