Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych RTG

BOJĘ SIĘ SKUTKÓW RTG; 1. lipiec 2010 tomograf głowy 1x 2. wrzesień 2010 panorama zębów 1x 3. listopad 2010 rtg płuc 1x 4. grudzień 2012 rtg zatok szczękowych 1x 5. luty 2013 rtg płuc 1x 6. grudzień 2013 panorama zębów 1x 7. wrzesień 2016 rtg panewek 1x i rtg kości ogonowej z boku 1x. czy mogę dostać od tego nowotworu? czy to się akumuluje? czy różne miejsca naświetlania zmniejszają prawdopodobieństwo zmian w DNA? jestem zrozpaczona i tylko o tym mysle

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadze aby moglo miec to wplyw na rozwoj neo w Pani przypadku.