Ryzyko zajścia w ciążę po pominięciu przedostatniej tabletki antykoncepcyjnej z 3. tygodnia

Witam. Zapomniałam wziąć przedostatnią tabletkę z 3.tygodnia, więc postąpiłam dokładnie tak jak radziła ulotka - przyjęłam ją następnego dnia wraz z ostatnią, wyrzuciłam placebo i rozpoczęłam zamiast nich nowy blister. Problem w tym że współżyłam dzień po przyjęciu tych 2 tabletek naraz, czyli w dniu rozpoczęcia nowego blistra, a pominiętą tabletkę zażyłam po ponad dobie od normalnej godziny przyjmowania. Czy jest możliwe że zaszłam w ciążę? Proszę o szczerą i wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam!

Witam! W związku z tym, że postąpiła Pani dokładnie tak jak zaleca producent ochrona antykoncepcyjna nie została w tym przypadku zmniejszona.