Ryzyko zajścia w ciążę przy trzymaniu chłopaka za rękę

jak duze ryyzko ciazy? trzymalam takiego chlopaka za reke, zarz po tym poszlam do lazienki i dotykalam pochwy. boje sie ze on mial cos na tej rece. to 2 cykl od odst, najprawdopodobniej plodne. nie bylo kontaktu mojej reki z jego clzonki ani nic, ale po prostu sie boje, bylo to w szkole iwec watpie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma zatem powodów do niepokoju.