Schowanie się jądra pod wzgórek podczas ćwiczeń fizycznych
Witam mam 20 lat, ćwiczyłem na siłowni i pewnego dnia prawe jądro schowało mi się pod wzgórek, nic nie bolało cofnęło się znowu, jednakże po 2 tygodniach jądra stało się bardzo wrażliwe, można powiedzieć , że nawet boli przy dotyku , również czuje jakby dziwny ból w okolicy pachwiny i uda a nawet z prawej strony podbrzusza. wizytę u urologa ma w następnym tygodniu. Miałem robione usg i nie wykryto przepukliny pachwinowej. Jądro jakby się powiększyło...co to może być?

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie!
Bez zebrania dokładnego wywiadu i badania lekarskiego, nie można wiele powiedzieć. Ból, który pojawia się w opisanej okolicy może być spowodowany m.in. przeciążeniem, dyskretną przepukliną lub powstaniem żylaka powrózka nasiennego.