Ścisk w podbrzuszu a usunięcie torbieli jajnika

Rok temu miałm torbiel lewego jajnika. Usunięto mi go operacyjnie wraz z częścią jajnika, który sie odtworzył lecz jest bardzo mały. Po dwóch miesiącach znów zdiagnozowano u mnie torbiel na prawym jajniku jednak obyło się bez zabiegu. Od 2 mcy mam bardzo skąpe krwawienia w sumie plemienia. Ostatni miesiąc nie brałam tabletek : Czuję dziwne parcie na lewy jajnik szczególnie przy oddawaniu moczu i wypróżnieniu sie dodatkowo mam czasami uczucie ścisku i splątania w podbrzuszu.co to może oznaczać?

Nie potrafię na odległość odpowiedzieć , dlaczego przez tyle czasu nie zgłosiła się Pani do ginekologa czy operatora - JEST TO KONIECZNE , zż