Seks w prezerwatywie a opóźnienie okresu

Witam! Kochalam sie z partnerem tylko raz w tym miesiącu. Bylismy zabezpieczeni (prezerwatywa) i po bylo wszystko ok. Byla cała, nasienie w środku. Mimo to jest juz 31 dzień, a nadal nie mam okresu. Czuje dziwne bąbelki w brzuchu. Zrobiliśmy test, ale wyszedl nieważny. Mogę byc w ciąży? Czy wizyta u ginekologa da odpowiedź od razu?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można w 100 % wykluczyć ciąży w Pani przypadku. Dla pewności powinna Pani powtórzyć test ciążowy jeszcze raz za kilka dni. Ciążę potwierdzić można około 6-7 tygodni od daty ostatniej miesiączki w badaniu usg. Pozdrawiam