Senność, poranne mdłości i częste oddawanie moczu

Witam Z wracam sie z zapytaniem takim iz od dluzszego czasu jestem senna, poranne mdlosci, czeste oddawanie moczu. Miesiczke Zawsze mialam w srodku miesiaca a teraz dostalam na samym poczatku. Robilam badanie moczu I mialam 40 krwinek bialych, badania na tarczyce I cukier prawidlowe.. jestem nalogowa palczka I nawet dostalam wstret do papierosow. Kocham sie z moim partnerem od roku I bez Zabespieczen. Dodam jeszcze ze 30 marca mialam usg dopochwowe I zadnych zmian niepokojacych nie bylo

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, na pewno należy wyleczyć infekcję dróg moczowych, następnie poszukać przyczyn pozostałych objawów.