Silne bóle brzucha i duża ilość galaretowatego śluzu u 20-latki

Witam .mam 20 ;at. Jestem po dwóch cesarkach po ostatniej 2 miesiące połóg skonczyłam i miałam pierszy okres. ale ostatnio przez 3 dni miała straszne bóle brzucha aż mi słabo było i leciało mi Dużo śluzu brązowego galaretowatego. pierwszy raz cos takiego widziałam bo było tego duzoo i do tego te bole . lekarzz nic nie powiedział. po 3 dniach mam noralne śluzy ale pobolewa mnie lecciutko.. co to moze byc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej precyzyjnie wskazać przyczynę Pani dolegliwości. Jeśli jednak konsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem, to właśnie ten lekarz powinien postawić diagnozę. Jeśli ma Pani zatem jakiekolwiek wątpliwości, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.