Silne bóle brzucha i lędźwi w 9 tygodniu ciąży

Wiata. Obecnie jestem w 9 tyg. ciazy i co jakis czas zdarzaja sie bardzo silne dołu brzycha przechodzace az do czesci ledzwiowej kregosłupa . bul jest niesamowity po zarzyciu NO spa po kilku minutach bol ustaje . czy grozi to mojemu dzieckui mi ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Silne bóle podbrzusza we wczesnej ciąży powinny być powodem do niepokoju. Proszę udać się na wizytę do ginekologa, który po ustaleniu pochodzenia bólu będzie mógł wdrożyć odpowiednie postępowanie.