Silne bóle głowy i nudności po embolizacji tętniaka

Moja mama 3 dni temu miala zabieg embolizacji tętniaka i w nocy miala mone bole glowy oraz nudnosci. pozniej usnela ,myslalam z sioatra ze to przemeczenie ,ale gdy rano sie obudzila mila takie same objawy. co robc dzwonic na pogotowie?

Witam. W tej sytuacji bezwzględnie konieczna jest bezposrednia ocena lekarska. Proszę zadzwonić na pogotowie.