Silne bóle głowy z lewej strony czoła

Witam. Od 7 roku życia cierpię na okropne bóle głowy. Ból zawsze jest w tym samym miejscu, z lewej strony na czole i oku. Ból z początku jest słaby, nasila się z każdą minutą, aż w końcu mam wrażenie, jakbym miała mózg w wielkości arbuza, który okropnie uciska na czaszkę. Od pół roku bóle są częstsze i nie pomagają żadne leki. Wieczorem ból słabnie, ale rano budzę się z płaczem. Ból występuje co najmniej raz w tygodniu. Jestem w 22 tc, więc tomograf odpada. Podejrzewam guza mózgu, pomocy !

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę zgłosić się do lekarza, konieczne jest badanie, być może skierowanie do neurologa oraz rezonans magnetyczny głowy (bezpieczny dla kobiet w ciąży). Ma Pani wadę wzroku? Przydałoby się także sprawdzic wzrok, jako przyczynę Pani dolegliwości.
Pozdrawiam