Silne bóle w okolicy oczodołu i potylicy u 8-letniego syna

Witam, mój 8 letni syn od dwóch miesięcy ma bardzo mocne bóle w okolicy oczodołu, potylicy. Bóle są bardzo silne, trwają ok 40 minut. Czasem od 3 do 5 razy na dobę. Syn był 2 razy z tego powodu hospitalizowany lecz nie nie znaleziono przyczyn dolegliwości. Miał robione badanie Wideo EEG, Tk głowy i RM głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa, rtg zatok. Był badany u specjalisty laryngologa, neurologa, ortopedy, okulisty, neurochirurga, psychologa, psychiatry. Niestety w dalszym ciągu nie znam odp.

Zbadaj jeszcze jego zgryz i stawy skroniowo żuchwowe. Jeżeli będzie ok to przeanalizuj sytuację i relację między wami dorosłymi i nim w waszym domu.