Silne dolegliwości bólowe przy Reumatoidalnym Zapaleniu Stawów

pytanie do reumatologa witam serdecznie w marcu zachorowałam na rzs jako powikłanie po grypie,mam 67 lat, crp 2,8 (obecnie 0,622) jednak cały czas występują ostre bóle reumatyczne dzienne i nocne, jestem u kresu sił a brane leki od reumatologa nie pomagają- proszę o radę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli stosowane leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów konieczna jest ponowna konsultacja ze specjalistą reumatologiem. Najpewniej konieczna jest bowiem intensyfikacja leczenia, ew. zmiana stosowanych leków.