Świerzb i wysypka na jądrach u 18-latka

Witam. Zaraziłem się świerzbem od mojej siostry. objawy były te same jednakże wysypka jakiej dostałem na jądrach to tragedia, swędzi i piecze. Jądra smarowałem maścią siarkową i crotamitonem lecz nie pomogło. mam ochotę amputować sobie moszne przez to swędzenie. Wcześniej żeby załagodzić ból smarowałem jądra octem. piekło nieziemsko jednak po chwili ból ustępował, w nocy jest jeszcze gorzej. błagam pomocy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są konsekwencją zakażenia świerzbem. Jeśli stosowane leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, konieczna jest modyfikacja terapii. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą dermatologiem, który zmieni leki.