Silne krwawienie a anemia

Witam, miałam okres 1-8 grudnia 2013, 16 grudnia dostałam krwawienia dość silnego trwało ono do 21 grudnia. 8 stycznia tego roku zaczęłam plamić, 10 stycznia dostałam krwawienie. Umówiłam się na 13 stycznia do gin. ale nie wiem czy z krwawieniem mogę iść. Dodam że mam silną anemię i do grudnia stosuję Tardyferon początek grudnia raz dziennie, od połowy grudnia dwa razy dziennie. Bardzo niepokoją mnie objawy. Czy podczas krwawienia lekarz mnie zbada??

W tym przypadku lekarz zbada Panią mimo krwawienia.Konieczna jest wizyta u ginekologa i zmniejszenie obfitości miesiączek.