Silne krwawienie po miesiączce oraz zawroty głowy, mdłości i bóle podbrzusza

Mam duży problem , 10 dni temu miałam miesiączkę a 3 dni temu wystąpiło u mnie dość mocne krwawienie które trwa do teraz , mam silne zawroty głowy ,mdłości i bóle podbrzusza od 5 dni a dzis mam 37.2 stopni ... 13 ,12 dni temu w trakcie miesiączki kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia , , jestem za granicą i mam problem z pójściem do lekarza a trochę zaczynam się martwić a nikt nie chce udzielić mi pomocy !

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji i brak możliwości przeprowadzenia badania ginekologicznego aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ginekologiem,