Silny ból jajnika po zakończeniu miesiączki

witam. moj problem wyglada nastepujaco-od 4 miesiecy, zaraz po zakonczeniu miesiaczki boli mnie lewy jajnik (7 dzien cyklu). bol jest bardzo silny, mam dreszcze, mdlosci. Pomaga ibuprom. Bol trwa okolo dwoch, trzech dni. Usg jajnika nic nie wykazalo, a jednak sie martwie. Bol pojawia sie w godzinach wieczornych, a w dzien czuje pieczenie w okolicy lewego jajnika. Czy moglabym otrzymac odpowiedz co moze byc przyczyna moich doleglowosci?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.