Silny ból kolana od dwóch miesięcy, ból biodra i drętwienie ręki

Od 2 mc mam silny ból kolana prawego od wewnetrznej strony nogi ,od kilku dni zaczęło boleć mnie biodro tak silnie ze nie mogę ruszyć nie wiem co robić i co to jest ,do tego jeszcze silnie sztywnieje mi cała prawa ręka po nocy ,rano wstaję obolała z wiszącą ręką po 5 min i pracy cwiczeń schodzi zdretwienie ręki i palcy u ręki,środkowy palec utrzymywał sie w usztywnieniu 2 dni ,nie wiem co to jest?????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.