Silny ból w okolicy lędźwiowej kręgosłupa u 40-latki

Po pochyu sie do przodu Poczułam silny bol w okolicy kregosłupa Po obu stronach ledzwi tak jak bym cos zerwała Silny bol nie mozliwosc wstania Po paru godz bol zelzal Ale po tygodniu powrocil I nie moge długo siedziec Bol nasila sie przy podnoszeniu czegos Nie bylo wybroczyn Leki przeciwbolowe nie działaja Rtg nic nie wykazał a bol nie mija Tylko chodzenie pomaga troche Doszedl bol karku Co to moze byc i jak to leczyc Pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na nieprawidłowości w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy.