Sina plama na wardze sromowej

Dzień dobry Państwu, na wardze sromowej dużej zauważyłam plamkę w kolorze ciemno sinym. Nie wiem czy była wcześniej, bo nie oglądałam się w tych okolicach. Dwa miesiące temu byłam u ginekologa i nic nie mówił. Czy to może być coś groźnego? W Internecie od razu trafiłam na raka sromu i czerniaka jak chciałam się czegoś dowiedzieć i przeraziłam się..

Aleksander Ropielewski

Proponuje kontakt z ginekologiem lub wenerologiem. Bez oceny zmiany skórnej trudno jest stwierdzić czym może być zmiana skórna.